O nás

 
 
 
O nás

Spoločnosť Athina Interiér, s.r.o. sme založili v roku 2004, na základe našich  dlhoročných skúseností v oblasti zariaďovania interiérov. Niekoľko rokov  sme prevádzkovali  kuchynské štúdio, v ktorom  sme sa venovali návrhom a realizáciám kuchynských liniek  od renomovaného českého výrobcu. Bola to veľmi zaujímavá a rôznorodá práca, založená  však na obmedzených možnostiach čo sa týka výberu materiálov a spracovania.

Náš  záujem  smeroval viacej k celkovému doladeniu interiérov. Ako by mala vyzerať  kuchyňa, byt  ako celok.  Zákazníci od nás čoraz viacej požadovali rady, ktoré sa týkali farieb stien, farieb  a materiálu nabytku, výberu doplnkov, typu podláh. Riešili sme,  aké dvere budú vhodné ku kuchynskej linke, aké podlahy, aký nábytok, farby a pod. To nás viedlo postupne k ďalšiemu vzdelávaniu, zdokonaľovaniu, hľadaniu nových možností.  Postupne sme našli dve cesty, ktoré  sa spájajú  a navzájom podporujú a ku ktorým sme mali blízko už v mladosti.  Chceli sme obstáť a zároveň držať sa nášho hlavného motívu – Tvoríme teplo domova.  A tak cesta jedného z nás viedla k interiérovému dizajnu, k farbám, k maľovanému nábytku,  textíliám a doplnkom, k návrhom interiérov, druhá cesta je viac technická, ktorá v podstate dáva základ celému interiéru a je pevná, to sú dvere, podlahy, priečky, sklenené zábradlia, ich presné návrhy, zamerania a realizácie a interiérové poradenstvo. 

Takto sme sa postupne vyprofilovali do dnešnej podoby, keď v rámci navrhovania interiérov poskytujeme aj odborné interierové poradenstvo pre architektov, dizajnérov a stavebné spoločnosti, ako aj pre výrobcov dverí a zároveň pre našich klientov  vyhotovíme návrhy interiérov. Poskytujeme novú službu Homestaging pre realitné kancelárie, ale aj pre klientov, ktorí predávajú alebo prenajímajú nehnuteľnosť.  Pre tých klientov, ktorí sa len neradi zbavujú obľúbených kusov nábytku, ale napriek tomu majú radi zmenu, ponúkame službu redizajn interiérov a nábytku, renováciu nábytku maľovaním farbami,  kedy sa súčasťou premeny môžu stať aj oni sami, keď priložia ruku k dielu. 


Tvoriť je našim krédom, tvorenie nových nápadov, nových myšlienok, nových spôsobov a nových riešení. Táto tvorba nás posúva často ďalej,  objavujeme nielen vlastné  nové schopnosti, ale vidíme, ako sú do celého procesu zapojení klienti, ako sa menia aj ich  životy, prostredie, a vzájomná komunikácia. Našim želaním a cieľom je spokojnosť našich klientov, keď prostredníctvom našej práce im pomáhame tvoriť teplo domova, tvoriť krásu, tak dôležitú v každej chvíli.


Spájame technickú presnosť s krásou a harmóniou
Zdenko Glavo, Eva Glavová