Obývacie steny

 
 
 

Obývacie steny  a študenstské  izby 

 

 
 

Obývacie steny a študentské izby

Obývacie steny a študenstské izby 

Kvalitný a krásny nábytok do svojej obývačky, alebo detskej či študentskej izby vo svojom byte je snom každého z nás. Túžime si taký kúpiť a tešiť sa z neho pri každodennom používaní.

Veľká variabilita a krásny taliansky dizajn, to je nábytopk  Box, Smart a Jazz, ktoré Vám ponúkame.

Vybrali sme len to najlepšie od talianskych dizajnérov pre Vás, pre mladých študentov do študenstkých izieb, mladých manželov do spální a obývačiek , a samozrejme pre všetkých, ktorí majú radi svieži dizajn, farby a originalitu.

 

 LINEA COLOUR

„Explózia farieb“ - je dominantná pre novú nábytkovú radu Line Colour, ktorú Vám práve predstavujeme. Linea Colour je určená nie len mladým ľuďom ale i všetkým, ktorý majú radi moderný a svieži interiér. Nábytok je vhodný do obývacích, študentských, a detských izieb alebo spální.

Vyrába sa z farebného lamina lakovaného kvalitným lakom s vysokým leskom a to vo farbách biela, piesková, žltá, fialová, tyrkysová, zelená a šedo-hnedá.

– dokážete si z neho vytvoriť obývaciu izbu, študentskú izbu, spálňu, kanceláriu, alebo interiér módneho alebo kozmetického salónu. Jednotlivé kusy nábytku je možné variabilne a s fantáziou kombinovať, a tak si dokážete vytvoriť pestrý a zábavný interiér. 

Tento krásny a farebný nábytok môžete smelo kombinovať s tapetami a textíliami Marimekko.  

Prezrite si katalóg obývačiek,  spální a študentských izieb. Inšpirujte sa a kombinujte nábytok

 

 BOX_sk.pdf                                      SMART_SK.pdf                               JAZZ_SK.pdf

BOX – moderné kubické tvary s farebnou kombináciou a jednoduchosťou predurčujú tento nábytok do študentskej alebo detskej izby no rovnako dobre vynikne aj pri zariadení obývacej izby. Svojou variabilitou a pomerom kvality a ceny poteší predovšetkým nenáročného zákazníka. Dodáva sa  v demonte.

SMART – je určený pre zariadenie spálne no vzhľadom na širokú škálu rozmerov postelí je možné ním zariadiť aj študentskú alebo detskú izbu. Pre dotvorenie interiéru je možné použiť i dielce z rady BOX alebo JAZZ. Postele sú čalúnené kvalitnou koženkou a dodávajú sa v rozmeroch 90, 120, 140, 160, 180 cm. K dispozícii sú skrine s klasickým otváraním alebo s posuvnými dverami v dvoch rôznych výškach. Dodáva sa v demonte.

JAZZ – je určený do obývacej izby. Výnimočným prvkom, ktorým sa Jazz odlišuje od ostatných obývacích zostáv z našej ponuky sú police a policové panely. Vhodnou kombináciou farieb a výberom niektorej z policových panelov prípadne kombináciou políc vytvoríte jedinečnú a neprehliadnuteľnú  obývaciu stenu. Dodáva sa v demonte.

Nábytok si môžete vybrať z katalógu, a objednávky nám pošlite vo formulári:  ostatné už zariadime  

KONTAKTUJTE MA: ​EVA GLAVOVÁ  0903 768 254  athina@athina.sk , alebo odošlite kontaktný formulár