Redizajn interiérov a nábytku

 
 
 

Redizajn interiérov a nábytku

 
 

Redizajn interiérov a nábytku

Redizajn interiérov a nábytku 

Rozmýšľate nad zmenou interiéru, ale nechcete podstúpiť veľkú investíciu? Páči sa Vám Váš pôvodný nábytok, ale predsa len by ste už radi bývali trochu inak? Nie vždy je potrebné zbaviť sa všetkého a vrhnúť sa na nákup nových kúskov.

Často nám k zlepšeniu atmosféry v našej obývačke, spálni alebo kuchyni,  v byte či v kancelárii postačí zopár zmien, a to tak, že si interiér zrenovujeme,  alebo si k renovácii interiéru a renovácii nábytku pozveme odborníkov, ktorí Vám ochotne poradia a poskytnú nilen rady, ale renováciu aj zrealizujú 

Zmeniť farby, vybrať krásne textílie na závesy, na dekoračné vankúše, pridať  zopár doplnkov, zmeniť usporiadanie nábytku.  A výsledok je úžasný. 

 

Zmena je život a my Vám pomôžeme ku krajšiemu bývaniu                     

 

 

Maľovaný nábytok, redizajn a renovácia nábytku, alebo zo starého nábytku nový !

Milujem farby, drevo a starý nábytok. Rada dávam veciam druhú šancu.
To ma priviedlo k maľovaniu nábytku.  Začala som už pre niekoľkými rokmi náterom police do špajze, stoličkou. Moje nadšenie pokračovalo. A objavila som ďalšie veci, ktoré už akoby strácali život, no základ mali pevný a poctivý. Boli určené na vyhodenie, alebo predaj.  Vzala som štetec a farby a zrazu mi pod rukami ožívali a rozžiarili sa. A ja som vedela, že to je to čo chcem robiť. Ošetriť, očistiť, opraviť, zrenovovať . A dať druhú šancu. Dať zmysel životu i veciam  vôkol mňa.


Máte podobný pocit, keď vidíte starý ošúchaný nábytok, bez lesku, a bez energie, a bolí Vás srdce, keď takéto veci musíte vyhodiť, vymeniť, či ich len vidíte odhodené pri kontajneri?      

Napíšte mi, zavolajte ma. Nájdem riešenie aj pre Váš nábytok,  pre starú komodu, stoličku alebo stôl a po renovácii budete skutočne spokojní.  Alebo si nábytok vyberte, prípadne pošlite mi informáciu, fotografiu  o aký nábytok máte záujem. 

Obyčajná stará stolička, alebo komoda sa môže po renovácii stať krásnym solitérom vo Vašom byte. Uvidíte tú zmenu  a zároveň ju aj pocítite. 

Zmena je život a aj taká vec, ako je krásny farebný kus nábytku spôsobí, že sa začnú diať zmeny vôkol Vás aj  vo Vás.

Budete sa tešiť z takejto zmeny.  A radosť je mladosť a mladosť je krása. 

 

 

   

 Ak máte doma nábytok, ktorý chcete zrenovovať,  pošlite mi jeho fotografiu, a dohodneme sa na ďalšom postupe.
 

KONTAKTUJTE MA: Redizajn nábytku a interiérov - EVA GLAVOVÁ  0903 768 254  athina@athina.sk