Tapety

 
 
 

Tapety Marimekko

 
 

Tapety Marimekko

Tapety Marimekko 

Taliansky výrobca a fínsky dizajn - to sú krásne farebné tapety na stenu od Marimekko. 

Podobne ako textílie, sú aj tapety obľúbeným doplnkom k dekorovaniu stien a dotvoreniu celkového vzhľadu interiéru. Nádherné vzory a farby priam nabádajú k tomu, aby spestrili naše steny, alebo aj nábytok. Môžete ich veselo kombinovať s textíliami,  s rovnakým vzorom a v rôznych farebných variáciách.Takto dosiahnete krásny harmonicky ladený interiér. 

Preto si môžete  skombinovať napríklad tapetu Marimekko Ginko na stenu a ako doplnok použijete rovnaký vzor Ginko na závesoch či vankúšoch. Získate tak krásny a originálny interiér.

Okrem klasických tapiet v rolke, so šírkou 70cm a dĺžkou 10m, prináša Marimekko aj panely na stenu z  papiera , o šírke 140cm výška 3m ( v tejto rolke sú 2 pásy poš.70cm a dĺžke 3m ) 

Tieto panely sú vhodné hlavne ked si chcete spestriť stenu zaujímavým vzorom, podobné ako fototapeta. 2 pásy na seba nadväzujú a vytvárajú bez problémov so strihaním a dorovnávaním vzorov krásny veľký motív.

Ich použitie je všestranné, do obývačky na stenu napríklad za sedačku, alebo k jedálenskému stolu, do vstupnej chodby, alebo detskej izby.

Kombinujte ich spolu s tapetami a farebným nábytkom Box, Smart, alebo Jazz, ktorý máme v našej ponuke. 

 

Prezrite si aktuálne katalógy panelov a tapiet Marimekko.

Marimekko3_Panel_1.pdf       Tapety/Marimekko.pdf           Marimekko 1tapety.pdf

 

KONTAKTUJTE MA: ​EVA GLAVOVÁ  0903 768 254  athina@athina.sk , alebo odošlite kontaktný formulár